"FOSSIL" LADY een mooi beeld in je interieur (2 x dagdeel) POWERTEX CREATIE

Deze creatie komt tot stand in 2 aparte dagdelen. Het eerste dagdeel is het opbouwen van de basis in klei. We werken met Powertex klei. Deze klei maak ik vooraf voor je klaar.

Omdat we dit niet gehaast willen maken en 4 uurtjes zo voorbij vliegen, heb ik dagdeel 1 ruim opgezet. Om niet met "hongerige magen" creatief te zijn serveer ik tussendoor een lekker soepje met hartige hapjes. 

In dagdeel 2 gaat je creatie in kleur. Laat je verrassen door de prachtige kleuren binnen het Powertex poederverf kleuren assorti. Dit dagdeel kan in een ochtend of avond. 

 

Atelier Crea JUUL heeft haar eigen verftechniek ontwikkelt. Op basis van de bekende Powertex verftechnieken heb ik mijn eigen route hierin ontwikkelt. Ik leer je graag alles over het aanzetten van een basis, de zogeheten brush technieken en hoe je je werk 3D kunt verdiepen met kleur.

 

Tijden:

Dagdeel 1 duurt ongeveer 5 uurtjes. We beginnen om 9.15 uur tot 14.15 uur. 

Dagdeel 1 en 2 > het dagdeel is ten einde wanneer de creatie in de basis staat of is afgewerkt in verfpigmenten. 

Data:

je kunt deze cursus volgen op ma, woe en vr. Zaterdagen beperkt. 

Dagdeel 2 het verven is niet mogelijk op zaterdag, deze wordt gecombineerd met door de week dagen of de avonden door de week. Dagdeel 1 kan wel starten op een zaterdagochtend. 

 

Vragen over beschikbaarheid in mijn agenda stuur je via mail info@creajuul.nl. 

Doorgaans wordt in mijn atelier een cursus gereserveerd weken voor de aanvangsdatum. In verband met voorbereiding van deze cursus is het niet mogelijk op zeer korte termijn na je aanvraag van beschikbaarheid te komen. Er dient minimaal 1 week tussen aanvraag en datum te zitten. 

 

Er zijn verschillende manieren om deze prachtige creatie te maken.

De basis creatie is een lay out gebaseerd op fossiel afdrukken. 

Je kunt hier je eigen draai aan geven. Ook qua hoofdtooi zijn er vele leuke mogelijkheden.

Het woord "fossil" staat geplaatst tussen aanhalingstekens. Zoals je op een foto ziet kun je ook andere lay outs aan deze creatie toe voegen. Sommige lay outs vragen iets meer ervaring maar proberen mag altijd. Niets is leuker dan een nieuwe uitdaging te proberen. Uiteraard laat ik je geen dingen maken waarvan ik niet zeker weet of deze ook lukken. Ik geef dan ook aan wanneer je iets zou willen wat niet mogelijk is. 

 

 

 

Cursusprijs

deze cursus kost 129,-- euro all in. 

Inbegrepen alle basis materialen, klei en afwerkmaterialen, gebruik van gereedschap, lesgeld 2 dagdelen, onbeperkt koffie/thee/lekkers, soepje + hartige hapjes (dit laatste tijdens dagdeel 1).

Deze cursus start wanneer er 2 of meer personen staan ingeschreven op dezelfde datum. 

Deze cursus is combineerbaar met de variant Garden beauty. Je kunt dus voor beiden aanmelden en dan aangeven welke lay out je wilt volgen. 

 

 

 

 

update 27.12.2024