DIKKE DAME beeldje beschilderen OP SOKKEL (met of zonder lunch)

 

Ze zijn werkelijk TE LEUK, al deze mooi creaties om te beschilderen.

 

DIKKE DAMES:

deze dikke dames oftewel Nana's genoemd. Bekend geworden door de Franse kunstschilderes en beeldhouwster Niki de Saint Phalle. Ze staan symbool voor sterke en onafhankelijke vrouwen en zijn altijd heel kleurrijk van opzet. 

We werken met het model BLIJ. 

Vernissen

Voor alle creaties geldt dat deze ook mooier worden door ze in de vernis te zetten. Dat is een keuze en niet iedereen deelt deze mening.

Je krijgt van mij een klein potje vernis mee (merk Van Bleiswijck ook te koop bij Action) mits voorradig (exclusief kwastje). 

 

Wil je een hele mooie vernis toepassen die mooi glanst en een hele sterke vernis is, dan kun je ook bij mij een potje Talens Vernis bestellen. Deze kost 5 euro per potje, exclusief kwastje (deze is na gebruik beter weg te gooien). 

 

JE KUNT KIEZEN UIT DE VOLGENDE OPZET:

 

                *    DAGDEEL WORKSHOP   *

                aan het einde van de ochtend een lunch aansluitend +                                                  20 euro p.p. 

lunch omvat altijd vers gebakken broodjes, huisgemaakt soepje, verse vleeswaren, kaas, tomaat/komkommer, smeersels, melk/karnemelk/jus. 

                  1 beeldje in ochtend of avond

                      

Prijs voor het beschilderen van 1 beeldje bedraagt

                                                 43,50 euro

 * Lunch indien gewenst, wordt aansluitend gereserveerd in onze gezellige woonkeuken. 

 

Tijden

ochtend 9.15-12.45 uur

middag 13.00-16.30 uur

avond 18.45 - 22.15 uur.

Deze workshop start vanaf 2 personen. In mijn atelier is plaats voor maximaal 4 personen. Bij grotere aantallen zitten we in onze gezellige woonkeuken. Tijdens het opzetten van de lunch zitten jullie dan in mijn atelier. 

 

 

             *       DAGWORKSHOP       *

                     Je beschildert dan 2 beeldjes (voor en na de lunch)  inclusief lunch (zie   

                     hierboven omschreven) 

 

Je beschildert in totaal 2 dikke dame beeldjes, een voor de lunch en 1 na de lunch. Soms kan het zijn dat je met 2 beeldjes tegelijk bezig bent en dat er bij het ene beeldje nog iets moet drogen waardoor je dus verder gaat met het andere. In ieder geval zijn dan beide beeldjes aan het einde van de workshop ready to go.

Tijd voor deze keuze is van 9.30 tot 15.30 uur (uitloop is mogelijk, lunch duurt ongeveer 3 kwartier).

Tussendoor genieten van een heerlijke lunch.

De lunch serveer ik in onze gezellige woonkeuken, even los van je werkplek.

 

Prijzen dag workshop (2 x dikke beeldje + lunch)

Prijs slechts 95 p.p. inclusief een heerlijke lunch maar ook natuurlijk genoeg koffie/thee en ander lekkers.

 

    Tijden       

ochtend 9.15-12.45 uur / avond 18.45-22.15 uur 

tijden dag workshop 9.30-15.30 uur

Eindtijden zijn in mijn atelier altijd richtlijn, eerder klaar of een uitloop van maximaal een half uur kan altijd voorkomen. Hou hier rekening mee ;-)

 

 

Dikke dame groter model blokje 5 cm dame 12 cm hoog

 

 

Alle workshops zijn altijd inclusief onbeperkt koffie / thee / mmmm veel lekkers en alle benodigde materialen.

 

Elke workshop start vanaf 2 ingeschreven personen op 1 datum. 

Gebruik van materialen, verf, nuttigen van koffie/thee/lekkers zit bij iedere workshop inbegrepen.

ZOMERACTIE!!!

Van 1 tot 28 augustus kun je deze leuke workshop reserveren met leuke korting!

Workshop dikke dame beschilderen (ochtend of avond) nu voor 38 euro!

 

Workshop dikke dame beschilderen + aansluitend lunch voor 58 euro!

Voor compleet verzorgde dag workshop (2 x beeldjes + lunch) zie tekst op deze pagina. 

 

(In verband met beperkte voorraad van de beeldjes >>> op = op! 

 

 

 

AANMELDEN/WANNEER?

Deze workshop kun je volgen op elke dag van de week, bij 1 dikke dame beeldje ook avonden. Mail je voorkeur even aan mij door, dan laat ik je weten of mijn agenda vrije ruimte heeft.

Mail je voorkeur door naar julietteschriek@ziggo.nl of info@creajuul.nl

of gebruik de contact rubriek op de website (hoofdpagina). 

 

Zit je op FB dan kun je me ook een messenger bericht sturen. Appen kan ook via 0611153344

 

Update 17.07.2025